درباره ما

شرکت مبدل سازان آریا

شرکت مبدل سازان آریا برای رسیدن به هدف و نقطه آرمانی خود که همانا جلب رضایت مشتری می باشد، نه تنها با پشتوانه عظیمی از تجربه ، امکانات فنی و تولیدی همگام با تکنولوژی روز دنیا بلکه با وجود پرسنلی زحمتکش و مجرب توانسته چند دهه گذشته با استقرار نظام تولید ناب حرکت رو به جلوی خود را بدون کوچکترین وقفه ای ادامه دهد .


تبدیل شدن به یکی از قطبهای مورد وثوق مصرف کننده ، رقابتی پایاپای با سایر تولید کننده گان مطرح کشور و همچنین داشتن گوشه چشمی به بومی سازی اقلام وارداتی ، از اهداف همیشگی و تمام ناشدنی این مجموعه می باشد.


با طراحی ، ساخت و تامین انواع مبدل های مسی ،برنجی و آلومینیومی با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و سرعت در زمان تحویل کالا دامنه فعالیت خود را گسترش داده که این دامنه در زمینه تامین کلیه رادیاتورهای سبک و سنگین مورد نیاز صنایع مختلف اعم از صنایع نفت و گاز، پتروشیمی ، کشاورزی ، خودرو سازی ، نیروگاه ها ، شرکتهای راه سازی ، معادن و شرکتهای خدمات پس از فروش می باشد.


تهیه و توزیع انواع رادیاتورهای بخاری و کندانسورهای خودروهای موجود در کشور، اعم از تولید داخلی و یا خودروهای وارداتی از دیگر فعالیتهای صورت گرفته این مجموعه می باشد.


ارائه اویل کولرها ،اینترکولرها و افتر کولرهای آلومینیومی  و مبدلهای  Shell&Tubeطبق استانداردهای تعریف شده و همچنین ساخت و تامین انواع رادیاتورهای ماشین آلات صنعتی پرقدرت با ظرفیت حرارتی بالا اعم از ماشین آلات راه سازی ، دیزل ژنراتورها و....به عنوان بخش لاینفک از فعالیت و تولیدات این مجموعه به شمار می آید.


آشنایی پرسنل با مباحثی همچون   SPC&6σ&QFD و اجرای سیستم مدیریت کیفیت از اهداف پایه این مجموعه  بوده که در محیطی پویا و با ممیزی های داخلی مستمر جهت کنترل و محاسبه اثربخشی پیاده سازی آن از طریق برگزاری جلسات بازنگری مدیریت در دوره های مشخص مورد اجرا قرار می گیرد.